Zemana AntiLogger Türkçe indir

Keyloggerdan korunma programı olarak adlandırabileceğimiz bir güvenlik programı olan Zemana AntiLogger yazılımı ile internette izlenmeden güvenli bir şekilde gezinti ve işlem yapabilirsiniz.

Keylogger ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan korunmak için anti virüs programı kullanmak bazen yeterli olmayabiliyor. Türkçe güvenlik yazılımı olan Zemana AntiLogger programı ile bilgisayarınız için ek bir güvenlik sağlayabilirsiniz. Zemana AntiLogger yazılımının asıl görevi, bilgisayarınıza sızan bir keylogger veya trojan var ise bunların görevlerini yerine getirtmemek, bertaraf etmek ve kişisel bilgilerinizin şifrelerinizin karşı tarafa geçmesini engellemektir. Program 15 günlük deneme süresi sonunda yükseltme isteyebilir.

 

  • Keylogger Koruması

Diyelim ki bilgisayarınızda bir anti virüs programı var fakat yeni yazılmış olan ve kendisini güvenlik yazılımlarından çok iyi gizleyebilen bir keylogger var. Bilgisayarınızdaki anti virüs programı o keyloggerı göremese bile Zemana AntiLogger o keylogger yazılımının görevini yerine getirmesini engeller. Nasıl mı? Zemana AntiLogger, bir keylogger yazılımının klavye üzerinde yazılan tuşları kaydetmesini engeller. Yazdığınız yazılar alakasız bir şekilde kayıt olur. Siz ABC yazarsınız fakat log dosyasına k4s olarak kayıt olur yada farklı alakasız bir kelime olarak. Böylelikle şifreleriniz ve kişiler bilgileriniz üçüncü kişilerin eline geçmez.

 

  • Bilgisayar Ekran İzleme Koruması

Bilgisayarınızda bir trojan veya izleme casus yazılımı olsa bile, bilgisayarınızda Zemana AntiLogger aktif ise karşı taraf izleme yapamaz. izlemeye çalıştığı zaman siyah bir ekran ile karşılaşır. Böylelikle kötü amaçlı kişiler sizin bilgisayardaki aktivitelerinizi göremez ve izleyemezler.

Zemana AntiLogger Türkçe indir ÖNERİLEN İÇERİKLER
Zemana AntiLogger Türkçe indir BENZER İÇERİKLER
Zemana AntiLogger Türkçe indir YAPILAN YORUMLAR