VirtualBox Türkçe indir – Sanal PC Oluşturma Programı

Sanal bilgisayar oluşturma programı VirtualBox Türkçe ve ücretsiz indir. Windows 10, Windows 7, Windows XP ve diğer tüm Windows sürümlerinin sanal kurulumu.

Sanallaştırma ile ilgileniyorsanız ve ücretsiz sanallaştırma programı arıyorsanız, sanal bilgisayar kurma programı olan VirtualBox yazılımı isteklerinizi karşılayabilir ve sizi, sanallaştırma konusunda tatmin edebilir. Sanallaştırma olayını ticarete dökmek değilse amacınız, yani sanal sunucu oluşturup kiralama yaptırmayacaksınız sorun yok 🙂 VirtualBox programı ile sanal Windows 10,  Windows 7, Windows 8, Windows XP, Vista, Windows 2000 ve diğer Windows sürümlerinin kurulumlarını yapabilirsiniz. Programı ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Program ile sanal bilgisayar kurmak istiyorsanız, bilgisayarınızdaki ram miktası minimum 4 Gb olmalı, tabi bu şekilde oluşturduğunuz sanal bilgisayar biraz yavaş olabilir. Doğal olarak kendi bilgisayarınız da yavaşlayacak. Bilgisayarınız en az 16 Gb olur ise, oluşturduğunuz sanal bilgisayarlar daha sağlıklı ve hızlı çalışırlar.

VirtualBox yazılımı ile yalnızca Windows işletim sistemi değil, Linux işletim sistemlerini de kurabilirsiniz. Elinizde ilgili işletim sistemine ait iso dosyasının olması yeterli. Sanal bilgisayar(lar) kurup denemeler yapabilir, program çalıştırabilir ve bir laboratuvar olarak kullanabilirsiniz. Yazdığınız yazılım için denemeler yapabilir, hani işletim sisteminde nasıl çalışıyor diye testler alabilirsiniz.

VirtualBox Türkçe indir – Sanal PC Oluşturma Programı ÖNERİLEN İÇERİKLER
VirtualBox Türkçe indir – Sanal PC Oluşturma Programı BENZER İÇERİKLER
VirtualBox Türkçe indir – Sanal PC Oluşturma Programı YAPILAN YORUMLAR