Unlocker indir Türkçe Ücretsiz

Bilgisayarınızda silinmeyen inatçı dosyalar var ise ve delete tuşu ile silemediğiniz dosyalar var ise Unlocker programı ile o dosyaların üstesinden gelebilirsiniz. Unlocker programı Türkçe ve ücretsizdir.

Bazen bilgisayarınızda bir türlü silemediğiniz dosya ya da kaldırılmış olan bir programdan kalan dosyayı silemezsiniz. Silmeye çalıştığınızda programın kullanımda olduğunu bildiren bir uyarı alırsınız ve o dosyayı silemezsiniz. Bu gibi durumlarda silinmeyen dosyaları silme programı olan Unlocker yazılımı kullanabilirsiniz. Programı Türkçe ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Hemen indir yazan butona tıklayarak ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bilgisayarımda silinmeyen bir dosyayı nasıl silerim diyorsanız Unlocker programını kullanabilirsiniz.

Silinmeyen bir dosya Unlocker ile nasıl silinir?

Ücretsiz ve Türkçe olan Unlocker yazılımını bilgisayarınıza kurduğunuzda, otomatik olarak kendisini sağ klik özelliğine ekler. Siz bir dosya üzerinde sağ klik yaptığınızda Unlocker iconunu ve ismini göreceksiniz. Sil dediğinizde silinmeyen inatçı dosya veya dosyalar silinecektir.

Unlocker indir Türkçe Ücretsiz ÖNERİLEN İÇERİKLER
Unlocker indir Türkçe Ücretsiz BENZER İÇERİKLER
Unlocker indir Türkçe Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR