ProtonVPN – Ücretsiz PC VPN Programı

Bilgisayarınız için ücretsiz bir vpn programı arıyorsanız ProtonVPN yazılımı isteklerinizi karşılamaya hazır. Türkçe dil desteği olmasa da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Amacınız ip adresinizi gizlemek ve internette gezinmek ise, ProtonVPN tam size göre!

IP adresinizin daima gizlenmesi kanaatinde iseniz ve bilgisayarınızda kullan için ücretsiz bir vpn programı araştırması yapıyorsanız ProtonVPN programını bir deneyin derim. Tabi IP adresi gizlemesi dışında engelli sitelere girmek için de bu vpn programını kullanabilirsiniz. Ücretsiz versiyon olduğu için bazı kısıtlamalar ile karşılaşabilirsiniz. Örneğin bağlantı yapılan sunucu sayısı ücretsiz olan sürümde az olabilir. Ve download işlemleriniz kısıtlı olabilir ya da hiç download yapamayabilirsiniz. En başta da söylemiştim aslında, amacınız gizli bir şekilde gezinmek ise bu program tam size göre diye. Ücretli sürüme geçerek engellerden aşabilirsiniz. Programı kullanmak için, indir yazan butona tıklayarak programı bilgisayarınıza indirip ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programı kullanabilmeniz için: Aşağıdaki adrese girerek, bir hesap oluşturun. Hesap oluşturma ücretsizdir.

https://account.protonvpn.com/signup

Girdiğiniz sitenin sayfasında FREE yazan bölümü seçin, daha sonra kullanıcı adınızı ve şifrenizi belirleyin, daha sonra mail adresinizi girin. Girmiş olduğunuza mail adresinize, oluşturduğunuz hesap için doğrulama kodu gönderilebilmesi için “Send” butonuna tıklayın. Mail adresinize gelen maildeki kodu sitedeki kutucuğa girerek üyeliğinizi başlatmanız gerekiyor. Daha sonra indirdiğiniz programa, oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifreyi girip vpn bağlantınızı başlatabilirsiniz.

ProtonVPN – Ücretsiz PC VPN Programı ÖNERİLEN İÇERİKLER
ProtonVPN – Ücretsiz PC VPN Programı BENZER İÇERİKLER
ProtonVPN – Ücretsiz PC VPN Programı YAPILAN YORUMLAR