Kaspersky Security Cloud 2019 Türkçe indir

Kaspersky Security Cloud 2019 Türkçe olarak indirip deneyebileceğiniz bir antivirüs programıdır. Anti virüs programları arasında popüler olarak kullanılmasının yanı sıra bilgisayarınızı baştan aşağı iyi bir şekilde koruyabilecek güçlü bir anti virüs programdır.

Teknoloji ilerledikçe güvenlik açıkları da ilerlemeye ve çoğalmaya devam ediyor. Reklam virüsleri, fidye virüsleri, trojan, malware vb bir çok virüs türü vardır ve bu virüsler ile, bir antivirüs programı olmadan asla baş edemezsiniz. Kaspersky Security Cloud 2019 Uyarlanabilir güvenlik yazılımı ile bilgisayarınızı dış etkenlere, virüslere, torjan vb kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilir ve kişisel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engelleyebilirsiniz. Kaspersky Security Cloud yazılımı firmanın şu anda en iyi güvenlik yazılımı diyebiliriz ve kullanmanızı tavsiye ederiz.

Programın kendisine entegre edilen VPN sistemi ile dilediğiniz zaman VPN bağlantısı yapabilir ve gizliliğinizi en üst seviye taşıyabilirsiniz. Uyarlanabilir güvenlik dediğimiz bir teknoloji ile sizin tarzınıza göre sizi koruyor. Buna bir nevi yapay zeka da diyebiliriz. Gizlilik koruması ile sizi çerezler ile takip etmeye ve bilgi toplamaya çalışan botları ve sistemleri engeller. Bilgisayarınız üzerinde temizleme ve optimize yaparak bilgisayarınızın daha iyi ve kararlı bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Programın özelliklerini sabahlara kadar anlatsak bitmez. Bilgisayarım çok iyi korunsun istiyorsanız kesinlikle kullanmalısınız.

Kaspersky Security Cloud 2019 Türkçe indir ÖNERİLEN İÇERİKLER
Kaspersky Security Cloud 2019 Türkçe indir BENZER İÇERİKLER
Kaspersky Security Cloud 2019 Türkçe indir YAPILAN YORUMLAR