İnternet Download Manager 6.32 Build 1 Türkçe indir

İnternet Download Manager Türkçe indir, En iyi dosya indirme programı olarak kabul edilen internet download manager (Türkçe) yazılımı  ile dosya indirme işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Kısaltılmış ismi idm olarak bilinen internet download manager dosya indirme programı ile indirmek istediğiniz bir dosyayı en yüksek hızda indirirsiniz. İnternet hızınızın neredeyse tümünü kullanabilen bir yazılımdır. 30 Günlük deneme sürümüdür, 30 gün sonra lisans alarak kullanmanız gerekiyor. Ömür boyu lisans alarak sınırsız ve süresiz bir şekilde kullanabilirsiniz. İnternet download manager bir dosyayı indirirken parçalara bölerek indirir, bu nedenle dosyayı en yüksek hızda indirir.

İnternet download manager Google Chrome eklentisi, kullanmış olduğunuz Chrome web tarayıcısına entegre olarak çalışır ve tüm linkleri daha kolay yakalamanıza olanak tanır. Programın yakalamasını istemediğiniz dosya uzantılarını program seçeneklerinde belirtirseniz, internet download manager o uzantıya sahip olan dosyaları yakalamaz. Programın Türkçe olması kullanımını da kolaylaştırıyor. Programın bir özelliği ile, çok yüksek boyutlu dosyalar indireceğiniz zaman eğer indirme çok uzun sürecek ise dosya indirme işlemi tamamlandığında internet download manager programının bilgisayarı otomatik olarak kapatmasını sağlayabiliyorsunuz.

İnternet Download Manager 6.32 Build 1 Türkçe indir ÖNERİLEN İÇERİKLER
İnternet Download Manager 6.32 Build 1 Türkçe indir BENZER İÇERİKLER
İnternet Download Manager 6.32 Build 1 Türkçe indir YAPILAN YORUMLAR