Google Chrome indir – Güvenli Hızlı Web Browser

Google Chrome Türkçe x86 x64 ücretsiz indir – Hızlı ve Güvenli Web Tarayıcısı. İnternette güvenli ve hızlı bir şekilde gezinmek ve işlem yapmak için Google Chrome web tarayıcısını kullanabilirsiniz.

Popüler olarak kullanılan bir internet tarayıcısı olan Google Chrome ile internette güvenli bir şekilde gezebilir ve işlem yapabilirsiniz. Artık günümüzde internette gezinirken ansızın kötü amaçlı birisinin yaptığı bir internet tuzağına düşebilirsiniz. Bu konuda güvenli bir web browser kullanmak önemli. Tabi Google Chrome dışındaki web tarayıcıları güvensiz anlamına gelmiyor lakin şu dönemde en çok kullanılan internet tarayıcıları arasındadır.

Gizli sekme ile internette gezinirken iz bırakmazsınız ve çerez olayı olmaz. Program 32 bit ve 64 bit desteklidir. Türkçe dahil bir çok dilde kullanabiliyorsunuz. Sistem diliniz ne ise ona göre otomatik olarak kuruluyor ve yine sisteminiz kaç bit ise yine ona göre otomatik olarak kuruluyor. Google Chrome için ücretsiz ve en iyi web tarayıcısı diyebilirim.

Android, iOS, Windows Phone ve Mac OS  linklerinden cep telefonunuz ve Mac bilgisayarınız için de download edebilirsiniz.

Google Chrome indir – Güvenli Hızlı Web Browser ÖNERİLEN İÇERİKLER
Google Chrome indir – Güvenli Hızlı Web Browser BENZER İÇERİKLER
Google Chrome indir – Güvenli Hızlı Web Browser YAPILAN YORUMLAR