360 Total Security Türkçe – Antivirüs Programı Ücretsiz

360 Total Security Türkçe indir, Hepsi bir arada Türkçe anti virüs programı 360 Total Security ile bilgisayarınızı virüslere karşı koruyun.

Bilgisayarınızı virüs ve dış tehditlere karşı tam koruma sağlayabilen Türkçe antivirüs programı 360 Total Security yazılımı ile online alışveriş yaparken, bir dosya indirirken siteler arasında gezinirken bilmediğiniz kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz. “İncele” isimli butona tıkladığınızda, program bilgisayarınızın hakkında özet bir rapor sunar ve sorunları gidermek için yine tek bir butona basarak bilgisayarınızdaki sorunları giderebilirsiniz. Programın ücretli ve ücretsiz sürümleri mevcut.

Çoklu Motor
Program tarama yaparken tek bir motor ile değil 360 Bulut Motoru, 360 QVMII, Avira ve BitDeffender ve diğer tüm ödüllü kendisini kanıtlamış anti virüs programlarının motoru ile çalışır ve tarama yapar.

Bilgisayar Hızlandırma
Program virüs temizleme ile kalmayıp bilgisayarınızı optimize ederek hızlanmasını sağlar. Bilgisayar açılırken otomatik olarak başlayan programların bazılarını pasif ederek, bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını ve kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Temizleme
Gereksiz dosyaları temizleyerek ve kullanmadığınız eklentileri 360 Total Security yazılımı ile kaldırarak disk üzerinde yer açabilir ve bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz.

Wifi Güvenliği
Program bağlanmış olduğunu wireless ağını tarar ve güvenli olup olmadığını kontrol eder. Eğer bağlandığınız ağ güvenli değil ise bağlantıyı keser ve size bilgi verir, tabi ağa bağlanıp devam edip etmemek size kalmış bir durum. Kendi ev ağınız ise çok sorun olmaz fakat ortak ağlara bağlanmış iseniz bilgilerinizin çalınma olasılığı yüksek olabilir.

Sandbox
Güvenliği hakkında endişe duyduğunuz programları sandbox ile çalıştırdığınızda bilgisayarınız herhangi bir virüs bulaşması vs olmaz. 360 Total Security sandbox ile bir program çalıştırdığınızda, program sanal bir ortamda çalışmış olur ve bilgisayarınıza zarar gelmez.

360 Total Security Türkçe – Antivirüs Programı Ücretsiz ÖNERİLEN İÇERİKLER
360 Total Security Türkçe – Antivirüs Programı Ücretsiz BENZER İÇERİKLER
360 Total Security Türkçe – Antivirüs Programı Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR